pływanie artystyczne

Grafik zajęć

PROWADZĄCE

      

 

Olga Bugaj

„Skoncentruj się” to jej ulubione hasło, które klubowe grupy juniorów znają doskonale. W jej przekonaniu woda jest nadzwyczajnym środowiskiem, które daj poczucie wolności, nieograniczone możliwości ruchu i pozwala odczuwać siebie inaczej niż na ladzie. Według niej pływanie to wolność i siła, która uczy systematyczności i niepoddawania się w trudnych chwilach. Regularny trening ćwiczy koncentrację i skupianie się na detalach. Jest ciągłym dążeniem do samodoskonalenia. Trenerka sekcji pływackiej, doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Wychowania Fizycznego Sportu i Rehabilitacji. Od najmłodszych lat związana z pływaniem. W dzieciństwie zamiast wybrać tradycyjną ścieżkę pływacką trenowała pływanie synchroniczne, z sukcesami na Mistrzostwach Polski Młodzików. Późniejsze lata również związała ze sportem, ukończyła poznański AWF i zajęła się pływaniem oraz drugą pasją – narciarstwem. W CITYZEN_ pracuje od 2009 roku. Jako Trener chciałaby, by jej podopieczni zarazili się pasją pływania i zrozumieli, że największym ich sukcesem nie będą wyłącznie medale, ale przede wszystkim: ciężka praca, pokonywanie własnych barier i świadomość, że mają wpływ na to czy stają się lepsi. Wraz z Weroniką Strugałą zaprasza również na zajęcia z pływania artystycznego.

Weronika Strugała

Trenerka pływania synchronicznego, instruktor pływania, ratownik wodny. Z wykształcenia psycholog. Przez 10 lat trenowała pływanie synchroniczne zdobywając wielokrotnie Mistrzostwo Polski w kategorii solo, duet, team i combo. Członkini kadry narodowej. W swoim dorobku ma także finały na Mistrzostwach Europy oraz medale zdobyte na zawodach międzynarodowych. Cały czas rozwija swój warsztat trenerski m.in. kurs sędziowski FINA, czy warsztaty z trenerką główną reprezentacji Kanady – Kasią Kuleszą. Podczas prowadzonych zajęć ceni sobie zaangażowanie. Stara się zarazić pasją nie tylko do pływania, ale do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Poza basenem zajmuje się pomocą i opieką nad zwierzętami bezdomnymi.

Kinga Szymkowiak

Trenerka pływania synchronicznego, sędzia klasy II, studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.
Trenowała pływanie synchroniczne w poznańskim klubie przez 13 lat, była członkini kadry narodowej, finalistka Mistrzostw Europy Juniorów. Sukcesy osiągała także na krajowych zawodach, jest między innymi wielokrotną mistrzynią Polski w kategorii combo, team oraz duet.
Uwielbia prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą i przekazywać im wiedzę dotyczącą sportu, który kocha. Największą satysfakcję daje jej świadomość, że grupy, które prowadzi rozwijają się i zarażają pasją do pływania synchronicznego i aktywności fizycznej. Chciałaby aby synchro było w Polsce bardziej popularne.

 

podejmij
wyzwanie

Start typing and press Enter to search

Nasi partnerzy

poznan-logo
ctz-logo
cc-logo
mcs-logo
Logotyp SWW
budchem-logo
grupabemo
msit
naklejka-pywanie

© Copyright 2017-2018, UKS Cityzen

Realizacja wwwarsztat